VYBAVENÍ - velitel
Klub     Činnost      Vybavení      Galerie      Články      Nábor
Tento výstrojní náhled zobrazující velitele skupiny hloubkového průzkumu zároveň ukazuje tzv.  fullgear nebo-li plnou polní, která samozřejmě není výsadou pouze velitelské funkce. Průzkumník  s sebou nese někdy i více než 40kg vybavení nutného k přežití vojáka v týlu nepřítele a plnění  daných úkolů.   Mezi náklad pro plnění úkolu lze zařadit radiostanice pro spojení s velením, ženijní prostředky,  pozorovací přístroje, různé elektronické zařízení pro vedení průzkumné činnosti apod.
Bojový tlumok vz.98 - přenos kompletního materiálu   pro dlouhodobé nasazení - voda a strava na několik dní - možnost nouzového odhozu výrobce: Fenix Protector (ČR)
Signalizační panel VS-17 - signalizace v rámci NATO - pro komunikaci země-vzduch   a země-země - dvou-barevné provedení výrobce: “US Army” (USA)
Bandalír - taktický nosič pro bojový náklad - uložení střeliva, granátů,   navigačních prostředků a další - radiostanice pro intercom výrobce: Fenix Protector (ČR)
Wrist office - tzv. zápěstní kancelář s mapou,   tabulkami a poznámkami - kapsa na buzolu - důležité info vždy po ruce výrobce: Tasmanian Tiger (Kanada)
Navigace GPSmap60CSx - ruční mapová satelitní navigace   do extrémních podmínek - výškoměr a elektromag. kompas - špičkový příjem signálu výrobce: Garmin (USA)
Stehenní nosič - pouzdro s chlopní na pistoli   CZ vz.75 - bojový nůž - náhradní střelivo do pistole výrobce: Fenix Protector (ČR)
Copyright 2015 Spirit - Všechna práva vyhrazena!